Päikesepaneelide müük - kõrgeim kvaliteet | Solar4you

Päikesepaneelide müük ja tasuvus

Teeme koostööd vaid parimatega! Päikesepaneelide garantiid ulatuvad tootlikusele kuni 30 aastat ja mehaanilisele vigastusele kuni 15 aastat. Inverterite ja kinnitusvahendite garantii on olenevalt tootjast kuni 12 aastat.

Päikesepaneelide hinnad

Päikesepaneelide hinnad sõltuvalt suuresti paneeli tootmistehnoloogiast ja võimsusest. Monokristalsed päikesepaneelid on kallimad kui polükristalsed päikesepaneelid, sest esimesed on parema efektiivsusega ning suudavad pikaajaliselt paremat toodangut näidata.

Lisaks kasutatakse tänapäeval uut half-cell tehnoloogiat, mis tagab parema optimeerituse varjudele ning teistele tootmist häirivatele teguritele.

Päikesepaneelide tasuvus

Eramajade puhul jäävad tasuvusajad umbes 9-13a vahemikku, sest väga palju sõltub tingimustest, kuhu päikesepaneelid paigaldatakse.

Sellised tasuvused on reaalsed koos toetustega, ilma toetusteta jäävad tasuvusajad üle 12a.

Kõige kasulikum on ise energia ära tarbida, sest sellisel juhul ei pea võrgust vajaminevat energiat koos võrgutasude ja aktsiisidega soetama.

Ärikliendi lahendus

Optimaalse lahendusega on võimalik saavutada 6-8 aastane tasuvusaeg ka ilma toetustega.

Tootmishoonetel või kinnistutel, kus toimub suur energia tarbimine, ei ole alati mõistlik rajada maksimaalset lahendust katusele või maapinnale, vaid lähtuda tuleks energia tarbimisest. Olenevalt tarbimise iseloomust, on võimalik projekteerida optimaalne lahendus, mis tagab maksimaalselt hea tasuvusaja.

Muidugi tuleb arvestada erinevate lisakuludega nagu võrguettevõttega liitumine, töömaa ettevalmistus jne. Iga juhtum on erinev ning seetõttu on mõnel tasuvus natuke lühem/pikem.

Uuri meie investori stardipaketi kohta

Üledimensioneerimine

Tasuvusaega mõjutab ka päikesejaama üledimensioneerimine. Kõik liitumised toimuvad võrguga alati inverteri võimsuse järgi – nt kui tegemist on 50kW inverteriga, siis on kajastatud ka see number kõikides dokumentides.

Küll aga päikesepaneele tuleb panna rohkem kui 50 kW. Selleks on väga lihtne põhjus – meie tingimustes vajab inverter suuremat sisendit päikesepaneelidest võrreldes mõne Lõuna-Euroopa riigiga, et saavutada maksimaalset võimsust võimalikult palju.

Soovituslik minimaalne üledimensioneeringu number on umbes 20%

50 kW inverteri puhul tuleks paigaldada 60 kW päikesepaneele.

Kindlasti võib tekkida küsimus, et kuidas määrata kindlaks head tootjat ning välistada tundmatud pakkujad?

Kõige lihtsam vastus on, et valida tuleks tuntud päikesepaneelide paigaldaja, kellel on suured referentsid ette näidata ning kes on turul pikalt tegutsenud.

Solar4you on toimetanud alates 2012 aastast ja kasutame vaid kõrgkvaliteetseid JA Solari päikesepaneele.

Päikeseparkide maksumus ja toodang on igal projektil individuaalne ning on võimalik välja arvestada enne päikesepargi paigaldamist.

Päikesepaneelide toetus

Päikesepaneelidele on rakendatud erinevad toetused. Info uuenemisel.

Tutvu toetusvõimalustega

Sul on küsimus päikeseenergia kohta või vajad täpsustavat lisainfot paneelide kohta.
Meie müügikonsultandid aitavad sind!

Võta ühendust

Meie partnerid