Päikesepaneelide terviklahendused erakliendile | Solar4you

Eraklient

Muuda oma kodu keskkonnasõbralikumaks ning säästa igakuistelt elektrikuludelt. Päikeseenergia on tõhus valik ning päikesepaneelide kasutegurit saab mugavalt prognoosida.

Muuda oma kodu keskkonnasõbralikumaks ning säästa igakuistelt elektrikuludelt. Päikeseenergia on tõhus valik ning päikesepaneelide kasutegurit saab mugavalt prognoosida.

Loe lähemalt päikesepaneeli tehnoloogiast


Päikesepaneelide paigaldus

Mitmekülgseid võimalusi pakkuvaid päikesepaneele saab paigaldada nii tihedal asutusalal kui ka sisemaal, ilma et see mõjutaks energiatootlikuse potentsiaali. Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab suurima tootlikuse.

Tutvu lähemalt päikesepaneelide paigaldusega

Päikesepaneelide tasuvus

Päikesepaneelide tasuvuse arvutamises on kõige olulisemateks faktoriteks päikesepargi rajamise maksumus, paneelide aastane toodang, üldine elektri hind ning erinevad toetused. Tuginedes minevikule võib eeldada, et elektrihind jääb püsivalt tõusuteele.

Samuti on igal soovijal võimalik investeering väiksemateks osadeks jaotada.

Eramaja lahendused

Eramajade puhul jäävad tasuvusajad umbes 9-13a vahemikku, sest väga palju sõltub tingimustest, kuhu päikesepaneelid paigaldatakse.

Urmet

Solar4you meeskonnaga on olnud väga meeldiv koostöö, alates esimesest kokkupuutest kuni lõpuni välja. Meeskond on professionaalne ning materjalid, mida kasutatakse, on kvaliteetsed. Kliendiga suhtlemine on meeldiv ning arvestatakse kliendi vajadusi, ettepanekuid, kui ka antakse erinevate tegevuste osas nõu. Kliendiga suheldes leiavad lahendused, mis on just parimad kliendile.

Hannes

Hinnapakkumisest kuni päikesejaama paigalduseni sujus suhtlus väga ladusalt. Mul oli igast etapist ülevaade olemas. Projekti koostamine ja omavalitsusega (Rae vald) suhtlemine oli kõik Solar4You õlul ning kogu protsess läks ladusalt.

Päikesepark sai käivitatud veebruari alguses ja juba esimesel kuul vähenes elektri arve umbes 20%. Märtsis olin juba elektriga plussis ehk tootsin rohkem kui tarbisin. Loomulikult oleneb kõik meil ilmast – palju meil päikest mingil kuul on.

Levinumad küsimused

Sul on küsimus päikeseenergia kohta või vajad täpsustavat lisainfot paneelide kohta.
Meie müügikonsultandid aitavad sind!

Võta ühendust

Meie partnerid