Eraklient

Muuda oma kodu keskkonnasõbralikumaks ning säästa igakuistelt elektrikuludelt. Päikeseenergia on tõhus valik ning päikesepaneelide kasutegurit saab mugavalt prognoosida.

Päikesepaneele on võimalik kasutada mitmel eri hoonel ning viisil. Kõige levinumaks viisiks on katusele paigaldatud paneelid, kuid selle variandi kasuks otsustades tasub üle vaadata oma katuse hetkeline seisukord. Juhul kui katus vajaks lähimas tulevikus värskendust või remonti, tasuks see teostada enne päikesepaneelide paigaldamist. Päikesepaneelide süsteemi planeerimisel on olulisemateks osadeks paigaldusalune pind ja elektritarbimine.  Süsteemi paigalduseks sobivaim oleks paigutada paneelid maapinnale, mille puhul saab süsteemi suunda ja suurust valida vastavalt vajadusele, kus katus võib tihtipeale piiranguid seada.

Päikesepaneelide paigaldus

Mitmekülgseid võimalusi pakkuvaid päikesepaneele saab paigaldada nii tihedal asutusalal kui ka sisemaal, ilma et see mõjutaks energiatootlikuse potentsiaali. Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab suurima tootlikuse.

Tutvu lähemalt päikesepaneelide paigaldusega

Päikesepaneelide tasuvus

Päikesepaneelide tasuvuse arvutamises on kõige olulisemateks faktoriteks päikesepargi rajamise maksumus, paneelide aastane toodang, üldine elektri hind ning erinevad toetused. Tuginedes minevikule võib eeldada, et elektrihind jääb püsivalt tõusuteele.

Päikeseparkide maksumus ja toodang on igal projektil individuaalne ning on võimalik välja arvestada enne päikesepargi paigaldamist.

Levinumad küsimused

Sul on küsimus päikeseenergia kohta või vajad täpsustavat lisainfot paneelide kohta.
Meie müügikonsultandid aitavad sind!

Võta ühendust