Äriklient

Vähenda oma ettevõtte energiakulusid juba täna! Büroo -ja  tootmishoonete katused on kõrge potentsiaaliga pinnad, mida kasutada päikesepaneelide tõhusaks paigaldamiseks.

Päikesepaneelid vähendavad tuntavalt Teie ettevõtte püsikulusid. PV-süsteemide rajamisel, kus suurem osa toodangust läheb omatarbeks, saame rääkida alla 8a investeeringutasuvusest.

Lisaks töötavad paljud ettevõtted selle nimel, et vähendada oma äritegevusest tulenevaid keskkonnamõjusid. Päikeseenergiasüsteemiga saavutatakse märkimisväärne energia kokkuhoid ning vähendatakse CO2 emissiooni. Silmapaistev päikesepaneelide lahendus annab ettevõtetele ka konkurentsieelise, kuna see on selge märk klientidele ja partneritele, et ettevõtte üheks väärtuseks on puhas keskkond.

Päikesepaneelide paigaldus

Mitmekülgseid võimalusi pakkuvaid päikesepaneele saab paigaldada nii tihedas asutusalal kui ka sisemaal, ilma et see mõjutaks energiatootlikuse potentsiaali. Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab suurima tootlikuse. Päikesepaneele saab paigaldada nii maapaigaldisena kui ka erinevatele katustele.  Pane kasutud pinnad endale raha teenima!

Tutvu lähemalt päikesepaneelide paigaldusega

Päikesepaneelide tasuvus

Päikesepaneelide tasuvuse arvutamises on kõige olulisemateks faktoriteks päikesepargi rajamise maksumus, paneelide aastane toodang, üldine elektri hind ning erinevad toetused. Tuginedes minevikule võib eeldada, et elektrihind jääb püsivalt tõusuteele.

Päikeseparkide maksumus ja toodang on igal projektil individuaalne ning on võimalik välja arvestada enne päikesepargi paigaldamist. Samuti on võimalus võrrelda süsteemi tootlikust tarbimisega ning muuta tasuvusarvutus veelgi täpsemaks.

Päikeseenergia kasutuselevõtuga aitad kaasa keskkonnasäästlikule eluviisile ning kaitsed oma kinnisvara ühtlasi ka võimalike suurenevate elektrihindade eest. Kindlasti mõjutab töökindel süsteem positiivselt ka kinnisvara väärtust turul.

Sul on küsimus päikeseenergia kohta või vajad täpsustavat lisainfot paneelide kohta.
Meie müügikonsultandid aitavad sind!

Võta ühendust