Kõige töökindlamad päikesepaneelid ärikliendile | Solar4you

Ärikliendi Stardipakett

Vähenda oma ettevõtte energiakulusid juba täna! Büroo -ja  tootmishoonete katused on kõrge potentsiaaliga pinnad, mida kasutada päikesepaneelide tõhusaks paigaldamiseks.

Päikesepaneelid vähendavad tuntavalt Teie ettevõtte püsikulusid. PV-süsteemide rajamisel, kus suurem osa toodangust läheb omatarbeks, saame rääkida alla 8a investeeringutasuvusest.

Päikesepaneelide konsultatsioon

Solar4you on alates 2012 tegutsenud päikeseenergia sektoris ning on suure kogemusepagasiga ettevõte. Oleme parimad nõuandjad nii investeeringu tasuvuse leidmiseks kui ka konsultatsiooniks terves ehituse protsessis.

Kuidas päikesepaneelid energiat toodavad?

Professionaalseim päikeseelektrijaama projekt tuleb Solar4you’st!

Enne ehitust tuleb koostada korralik põhiprojekt, et süsteem tuleks töökindel ning kvaliteetne. Seal hulgas hangime vajalikud ehitusload ning kooskõlastused KOV-ide kui ka võrguettevõtetelt.

Päikesepaneelide paigaldus

Mitmekülgseid võimalusi pakkuvaid päikesepaneele saab paigaldada nii tihedas asutusalal kui ka sisemaal, ilma et see mõjutaks energiatootlikuse potentsiaali. Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab suurima tootlikuse. Päikesepaneele saab paigaldada nii maapaigaldisena kui ka erinevatele katustele.  Pane kasutud pinnad endale raha teenima!

Tutvu lähemalt päikesepaneelide paigaldusega

Päikesepaneelide tasuvus

Päikesepaneelide tasuvuse arvutamises on kõige olulisemateks faktoriteks päikesepargi rajamise maksumus, paneelide aastane toodang, üldine elektri hind ning erinevad toetused. Tuginedes minevikule võib eeldada, et elektrihind jääb püsivalt tõusuteele.

Tasuvusaega mõjutab ka päikesejaama üledimensioneerimine.
Sten Sarap

Labelprint OÜ tegevjuht

Otsustasime laiendada oma päikseparki, sest tänapäeva päiksepaneelid on muutunud palju efektiivsemaks ning pikemas perspektiivis saame sellest palju kasu. Samas on ka positiivne keskkonna suhtes.
Jäime tööga väga rahule. töö oli kiire ja korralik ning sujus ilma probleemideta.
Päiksepark katab headel päikselistel päevadel koguni 70% meie energia vajadusest. Kui hästi läheb, siis on tasuvus 5-6 aastat.

Sul on küsimus päikeseenergia kohta või vajad täpsustavat lisainfot paneelide kohta.
Meie müügikonsultandid aitavad sind!

Võta ühendust

Meie partnerid