Päikesepaneelid tuntud tootjatelt | Solar4you

Päikesepaneelid

Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab võimaliku suurima tootlikuse.

Päikesepaneelid JA Solarilt

Solar4you päikesepaneelide partneriks on Bloomberg Tier 1 tootja JA Solar ning kuna tegemist on mahu poolest maailmas TOP 3 tootjaga.

Saame kindlad olla, et nende tootmisprotsessid on paigas ning kõik tarnitud paneelid on hoolikalt testitud enne kui lõpptarbija kätte jõuavad.

Päikesepaneelide tehnoloogiad

Tehnoloogiliselt võib päikesepaneele sisuliselt liigitada kaheks – monokristalsed ning polükristalsed päikesepaneelid. Tavaliselt tekibki igivana dilemma, kumba paneelitüüpi eelistada ja mis on ühe või teise eelised.

Mõlemal juhul toodetakse päikesepaneeli elemente ränist (silikoonist), kuid monokristalsel paneelil on elemendid valmistatud puhtast ränist.

Puhtam räni ongi konkreetne põhjus, miks monokristlased paneelid on tumedamat tooni (kohati mustad), omavad kõrgemat efektiivsust ning saavutavad suurema nimivõimsuse.

Polükristall päikesepaneelil sulatatakse päikeseelemendid kokku erinevatest ränikildudest, mis annab sellele sinise tooni ning paratamatult on ka tehnoloogilise erinevuse tõttu sel väiksem efektiivsus ning üldiselt madalam võimsus.

Solar4you kasutab oma lahendustes JA Sola monokristalset half-cell paneeli, mille võimsuseks on 455W.

Monokristall päikesepaneeli eelised:

  • tootmisel kasutatakse kõrgekvaliteedilisemat räni, mis tagab suurema tõhususe. Nt meie pakutaval JA Solar 455W half-cut monokristall paneelil on see number 20,5% (polükristallil jääb see pigem 16-17% juurde)
  • võimsamad paneelid vajavad vähem pinda konkreetse võimsuse saavutamiseks.
  • peab ajale paremini vastu, st kaotab ajaga vähem võimsust
  • tolereerib paremini kõrgemaid temperatuure, lõpptarbijale tähendab see paremat tõhusust kevadistel või suvistel aegadel

Half-cut tehnoloogia

Half-cut/half-cell tehnoloogia on päikesemaailma üks uusimaid leiutisi ning see täidab väga lihtsat eesmärki – päikesepaneeli elemendid on pooleks lõigatud ning see tagab parema optimeerituse varjude või muude häirivate tegurite vastu.

Kui standardne päikesepaneel omab 60 erinevat elementi ning kui kasvõi üks element on varjutatud, võib see tähendada suurt tootlikuse langust. 120 elemendiga (half-cut tehnoloogiaga) paneelil halvab see põhimõtteliselt (oleneb kuidas vari, puuleht peale langeb) ainult poole sellest, mis oleks halvatud 60 elemendiga päikesepaneelil.

Lõpptarbijale tähendab see aastate lõikes suuremat tootlikust ning paremat tuluteenimise võimalust.

Sul on küsimus päikeseenergia kohta või vajad täpsustavat lisainfot paneelide kohta.
Meie müügikonsultandid aitavad sind!

Võta ühendust

Meie partnerid